Dieta redukcyjna

Dieta redukcyjna w słoikach to 5 posiłków w świetnej cenie. Jest to opcja dla osób, które chciałyby zrzucić kilka kilogramów lub zwyczajnie zdrowo się odżywiać. Dania możesz spożywać w dowolnej kolejności. Dieta występuje w 3 wersjcach kalorycznych:

1000 kCal w zestawie na 1 dzień znajdują się: koktajl, danie obiadowe z ryżem lub kaszą, zupa oraz 2 soki.

1200 kCal w zestawie na 1 dzień otrzymasz: danie warzywne, danie z ryżem lub kaszą, deser warzywno-owocowy fit, zupę oraz sok.

1500 kCal w zestawie na 1 dzień są: danie warzywne, danie z ryżem lub kaszą, deser mleczny, zupa z dodatkiem mięsa oraz sok.

1800 kCal w zestawie na 1 dzień są: danie warzywne, danie z ryżem lub kaszą i mięsem, deser mleczny, zupa z dodatkiem mięsa oraz sok.

  1. Napisz do nas po kod rabatowy: messenger (klik) lub mail (klik): biuro@zdrowazywnosc.info.pl

  2. Zamów (klik),

  3. Potwierdzimy mailem termin pierwszej wysyłki,

  4. Przygotowujemy dania,

  5. Wysyłamy we wtorki i piątki inPostem tak, aby zachować ciągłość diety,

  6. Paczka jest w drodze 1-2 dni,

  7. Odbierz paczkę z zestawem na 4 dni,

  8. Ciesz się efektami.

Cały zestaw musi być przechowywany w lodówce. Na czas transportu potrójny karton wystarczy (zawartość paczki jest schłodzona), ale w domu należy włożyć dania do lodówki. Dania w słoiakch są pasteryzowane. Zamów zestaw.

Wysyłka:

Zestawy wysyłamy maksymalnie na 4 dni, wysyłki są we wtorki oraz piątki do paczkomatów. Przesyłki dochodzą w 1-2 dni. Prosimy aby paczki były możliwie jak najszybciej odbieranie i przechowywane w lodówce.