Dieta dr Dąbrowskiej -wyjście

Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej

Oczyść swój organizm i odzyskaj równowagę. Post warzywno- owocowy dr Ewy Dąbrowskiej nie jest dietą odchudzającą, choć wiąże się z utratą wagi, uruchamiając te same procesy co dieta ketogeniczna. Dzięki temu spalaniu ulega tkanka tłuszczowa, a nie mięśnie. Przed rozpoczęciem postu zalecamy konsultację u lekarza przeszkolonego w zakresie stosowania diety dr Ewy Dąbrowskiej.

Koncepcja żywienia według dr Ewy Dąbrowskiej składa się z kilku etapów, przejście przez wszystkie z nich pozwala uzyskać długofalowe korzyści w zakresie profilaktyki, ale także leczenia chorób.

Etap 2 - Protokół wyjścia - przejście do diety pełnowartościowej

Jest to niezmiernie istotna część diety, aby powoli przyzwyczaić organizm do pełnowartościowego żywienie. Na tym etapie do menu dodajemy tłuszcze roślinne, jajka, nasiona, orzechy. W dalszej kolejności dodajemy rośliny strączkowe oraz ryby. Podobnie jak na etapie postu zestaw dzienny składa się z czterech dań głównych: śniadania, lunchu, obiadu i kolacji oraz zakwasu i soku warzywno-owocowego.

Dostawy diety pudełkowej

Posiłki dostarczamy codziennie (poza niedzielą i świętami) w godzinach 03:00 - 08:00, dostawa na niedzielę przyjeżdża z sobotnią, obszar naszych dostaw: Szczecin, Mierzyn, Ostoja, Ustowo i Bezrzecze.  

Więcej informacji

zapraszamy na stronę internetową Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej lub prosimy o kontakt mailowy: biuro@zdrowazywnosc.info.pl. Uwagi i opinie prosimy kierować bezpośrednio do nas lub do Instytutu: opinie@ewadabrowska.pl lub bezposrednio do nas.

 

Przeciwwskazania do stosowania postu warzywno-owocowego:

Ciężka depresja, przyjmowanie leków obniżających odporność (sterydy, cytostatyki) lub chemioterapii, stany po przeszczepach narządów, niewydolność nadnerczy, wyniszczenie organizmu w przebiegu nowotworu, marskość wątroby, dializa nerek, nadczynność tarczycy, cukrzyca typu I, strach przed dietą i ograniczeniem posiłków.